Zbiórka drużyny 17 XII

W najbliższą sobotę (17 XII) spotykamy się o godz. 900 pod harcówką na Morenie na zbiórce drużyny! :)

W planach wiele ciekawych rzeczy – koniec ok. godz. 1200. Przyprowadźcie kolegów i pamiętajcie o proporcach i pełnym umundurowaniu (zima zimą, ale rogatywkę bierzcie na zbiórkę – choćby do plecaka lub kieszeni jeżeli za zimno na trzymanie jej cały czas na głowie).

Zbliżają się Święta – w związku z tym włączyliśmy się w przygotowania paczki dla potrzebującej rodziny. Dlatego proszę Was o przyniesienie produktów na najbliższą zbiórkę. Najbardziej potrzebne są:

  • Art. spożywcze: mąka, makaron, ryż, cukier (najlepiej trzcinowy), kasza, mleko, jajka, twaróg, masło, margaryna, produkty długoterminowe (np. groszek w puszce, płatki śniadaniowe, kakao, kawa, herbata), słodycze, przyprawy, olej, owoce (pomarańcze, mandarynki itd.), soki, majonez, dżemy, galaretki, budyń, kisiel, itp
  • Art. chemiczne: proszek do prania, szampon (też dla dzieci), mydło (też dla dzieci), płyn do zmywania naczyń, środki czystości (ściereczki, gąbki, płyn do podłóg, płyn do mycia okien), ręczniki papierowe, pasta do zębów, itp

Wasi zastępowi wiedzą, które produkty zostały przydzielone na poszczególne zastępy (by się nie okazało, że każdy przyniesie mąkę ;).

Z góry dziękuję za Waszą pomoc :)

 

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz