Zbiórka gospodarcza 6 VI

W sobotę 6 VI zapraszamy na zbiórkę gospodarczą w harcówce (ul. Piecewska 9).

Podczas niej będziemy zapełniać te oto piękne skrzynie ze zdjęcia, segregować sprzęt na przydatny i nieprzydatny pod kątem obozu, czyścić beczki, ostrzyć siekiery, przygotowywać do zbycia sprzęt umorzony i oznaczać sprzęt niedawno nabyty.

Obowiązuje ubiór możliwie wygodny, w tym KONIECZNIE rękawice robocze i zapas wody pitnej.

Zbiórka wyjątkowo potrwa dłużej: od 9:00 do 13:00 (osoby niejadące na obóz prawdopodobnie wypuścimy chwilę szybciej, gdyż końcówka będzie ważną pogadanką na temat kształtu tegorocznego obozu).

Ze wszystkimi czynnościami bez problemu poradzimy sobie sami, jednak jeśli rodzice czy rodzeństwo są chętni pomóc, również bardzo serdecznie zapraszamy – zawsze znajdzie się coś do zrobienia.


Odkryj więcej z 62 GDH "Orkan" im. gen. Stanisława Sosabowskiego

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.

Dodaj komentarz