W związku z przyznaniem przez Komendanta Chorągwi naszej drużynie kategorii Drużyny Leśnej wybieramy się na Harce Drużyn Leśnych! Odbędą się one w weekend 2-4 X ’15. Jest to bardzo ważna impreza, dlatego w najbliższym tygodniu zastępowi będą się kontaktować w sprawach organizacyjnych.
Ze względów formalnych powinniśmy znać listę uczestników do końca tygodnia, dlatego bardzo proszę o jak najwięcej odpowiedzi pozytywnych – zgłaszajcie się do zastępowych ;)
Warto wziąć udział w tej imprezie, ponieważ kolejne dopiero za rok ;D
Odkryj więcej z 62 GDH "Orkan" im. gen. Stanisława Sosabowskiego
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.

1 komentarz